Uitnodiging voor raadsleden van Dongen, Goirle, Hilvarenbeek en Loon op Zand

Analyse inkoopcontracten Jeugdzorg: de RMB organiseert een informele bijeenkomst op 14 juni 2023, 19:30 – 21:30 uur, in de Loc Hal in Tilburg. De RMB wil met de raadsleden van Dongen, Goirle, Hilvarenbeek en Loon op Zand vooral in gesprek gaan over het handelingsperspectief van de gemeenteraden bij de sturing op de gemeentelijke toegang en bij de controle op de uitvoering van de zorgcontracten.

Op 14 juni 2023 gaat het over de analyse van de contracten jeugdzorg, die de regio Hart van Brabant in november 2022 heeft afgesloten ten behoeve van onze gemeenten.

De RMB is in de periode 2022-2024 bezig met een meerjarig onderzoek naar jeugdzorg en rapporteert per fase aan onze gemeenteraden. De bijeenkomst op 14 juni 2023 is een vervolg op de succesvolle bijeenkomst op 28 september 2022, die toen ging over het inkooptraject van de Jeugdzorg.

De RMB verzoekt de raadsleden de bijeenkomst op 14 juni 2023 in hun agenda’s te reserveren.